Prodej hospodářského stavení v super stavu pro rodinné či soukromé bydlení, jedinečná příležitost!

Id. inzerátu: N00210

Popis nemovitosti

Sháníte nemovitost na menším pozemku 401m2 v skvělém dosahu Plzně, kterou by bylo možné zrekonstruovat podle Vašich individuálních plánů? Nabízíme Vám exkluzivně na prodej hospodářské stavení - konkrétně stodolu, v pěkném stavu, k vlastní rekonstrukci. Stavení o zastavěné ploše 170m2 umístěno v úvodní části obce s velmi pěknou, upravenou komunikací a parkovacím místem, mezi rodinnou zástavbou, kousek od školy, oploceno, na slunném místě, s bazénem a drobnými ovocnými stromky na pozemku. Stodola je napojena na rodinný dům, právě probíhá rozdělení na stavebním úřadu, geometrický plán plně k dispozici. V posledních letech se těší velkému zájmu přestavby původně hospodářských stavení na rodinné domy, přijďte tedy na osobní prohlídku této zajímavé příležitosti a zabydlete se v Líních, 11km od Plzně. Těšíme se na Vás!

Základní informace

Adresa:Plzeňská, LíněPoloha objektu:samostatnýDruh objektu:cihlováStav objektu:dobrýPočet podlaží v objektu:1Typ domu:přízemníUžitná plocha:200 m2Doprava:silnice; autobusEnergetická náročnost budovy:G - Mimořádně nehospodárná
Cena:0
Poznámka:INFO O CENĚ V RK

Kristýna Zajaczkowská
774338233
zabydlise@zabydlise.cz

certifikovaný makléř / člen RK ČR

MapaZvětšit mapu * poloha na mapě je pouze přibližná

Video


Hledáš bydlení?

Zadej město nebo ulici:

Novinky, aktuality

Prázdninová nabídka! Prodej velice útulného bytu 2+1+B v Plzni na Slovanech, ulice Plzenecká

Nabízíme Vám exkluzivně na prodej byt 2+1+B v Plzni na Slovanech o výměře 54m2, ulice Plzenecká ve 2.patře cihlového domu.

REZERVOVÁNO - PRONAJATO

Nádherné 2+kk v Plzni - Bolevci, ulice Plaská 2019

REZERVOVÁNO - PRODÁNO

Prodej atraktivního bytu 2+1+B v Plzni, ulice Francouzská, jarní nabídka!